نویسنده : روح الله هاشمى طاهرى - ساعت ٩:۳٤ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٥/٢/۳۱
 

salam khobid?alan to taxi hastam sandaliye aghab chandta javun neshastan sohbateshun tarif az systeme jadide smsblog PersianBloge,bekhodam eftekhar kardam ke ozve kochaki az in site hastam v goftam ke ba sms begam:          Baba PersianBlog to dige ki hasti!!!

این یادداشت توسط سرویس SMSblog ارسال شده است.


بر چسب ها:
نظرات ()
 
 
 
نویسنده : روح الله هاشمى طاهرى - ساعت ۸:٤٢ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٥/٢/٢٠
 

مدتی است در انتهای اتوبان رسالت،ورودی به ميدان آرژانتين روز شماری وجود داره که توجه اکثر رهگذران رو به خودش جلب می کنه و اون حاکی از تعداد روزی داره که به افتتاح تونل رسالت باقی مونده.

وقتی به  اون نگاه می کنم بيشتر افسوس عمر رفته ام رو می خورم.شايد هم کمی نگرانی از آينده.امروز تنها۵۷روز ديگه،انگار همين چند روز پيش بود که۱۲۰رو نشون می داد.

واقعا زمان خيلی زودتر از اونی که فکر میکنی ميگذره....

کاش برای زندگيمون هم روزشماری داشتيم که بيش از پيش به گذر تک تک لحظه های ارزشمندش پی می برديم.اونوقت بود که شايد(اونم شايد)

                                                         با هم به از اين بوديم...

شاد باشيد و هميشه پيروز

 


بر چسب ها:
نظرات ()
 
 
 
نویسنده : روح الله هاشمى طاهرى - ساعت ۱٠:۳٤ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٥/٢/۱٢
 

سلام دوستان

ديروز خبری خيلی خوبی رو شنيدم،يکی از دوستان بسيار صميميم رتبه اش در رشته فلسفه (کنکور کارشناسی ارشد) ۴شده بود.واقعا خوشحال شدم شايد به نوعی خودم احساس غرور می کردم(خب بالاخره هر چی نباشه دوست منه ديگه) ولی وقتی تماس گرفتم تابهش تبريک بگم ذره ای از مغرور بودن رو تو صدای خودش احساس نکردم.

خيلی چيزا از ذهنم گذشت.بد بياريهائی که تو دوره ليسانس آورد،سختيها و تنهایی هائی که تو شهر غريب تحمل کرد،مشکلاتی رو که براش بوجود آوردن ولی بازم به سوی علاقه ای که داشت رفت و بالاخره هم نتيجه اش رو گرفت.

امروزتو وبلاگ يکی از دوستان جمله ای خوندم که ديدم دقيقا وصف حال اين دوستمه:

در پيروزی و کاميابی فروتن باش،

ودر شکست پُر دل. 


بر چسب ها:
نظرات ()
 
 
 
نویسنده : روح الله هاشمى طاهرى - ساعت ۱٢:۱٩ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٥/٢/۳
 

سلام

دوباره ميخوام يه آمار ديگه رو که توی يکی از اين سايتها خوندم براتون بگم.

شايد شما هم مثل يکی از دوستان بگيد تو هم که همش آمار ميگی،خب چيکار کنم به نظرم جالب ميرسه ديگه.

براساس آمار شركت ارتباطات سیار هر هفته به طور متوسط ۱۵۰ میلیون SMS میان ایرانیان داخل كشور رد و بدل می شود كه تنها ۲۰ میلیون آن ناموفق بوده است. در حال حاضر ۸ میلیون كاربر سیستم پیام كوتاه در كشور وجود دارد كه براساس آمار، اوج مصرف شان بین ساعات ۲۲ تا یك بامداد است.عمده ترین مصرف كنندگان سیستم پیام كوتاه در ایران جوانان هستند و در نبود بسیاری از امكانات اولیه برای پركردن اوقات فراغت، خیل عظیمی از دارندگان جوان تلفن همراه ترجیح می دهند با ارسال و دریافت تازه ترین جوك ها و لطیفه ها و قصه های كوتاه كه گاه رنگ و بوی سیاسی نیز به خود می گیرد اوقات فراغت خود را بگذرانند.به طوری كه یك مقام آگاه در مركز SMS ایران اعلام كرده است حدود ۱۷۰ میلیون SMS از روز ۲۹ اسفندماه تا پایان روز ۶ فروردین ماه در شبكه تلفن همراه كشور جابه جا شده است كه حدود یك میلیارد و هشتصدمیلیون تومان درآمد از این طریق برای دولت ایجاد شده است كه شاید اگر شبكه تلفن همراه مشكلی نداشت درآمد حاصل از SMS برای دولت به مراتب بیش از این می بود.

نظر شما چيه؟

 


بر چسب ها:
نظرات ()